רוצה לדעת מה תהיה הקריירה הבאה שלך?

כן! אני רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ הקריירה!

 "מה תרצה להיות כשתהיה גדול?"

זאת שאלה שתמיד שואלים אותנו כשאנחנו קטנים, ושאלה שאנחנו שואלים את עצמינו בגיל 20 , 30, 40 או 60, ולא תמיד יודעים מה התשובה.

האם נכון לי ללמוד רפואה, או אולי משפטים? להיות אומן, שחקן או אולי מהנדס מחשבים?

ואחרי שנים בעבודה, מה עכשיו? איזה תחום הכי יביא אל חיי את המימוש שאני מחפש?

רוצה לדעת את התשובה? השאר פרטים ונחזור אליך מייד!

050-7742780

כן! אני רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ הקריירה!

050-7742780

לפעמים רק אחרי הרבה ניסוי וטעייה מוצאים את המסלול הנכון, ולפעמים נתקעים במקום עבודה שלא ממש משמח אותנו רק בגלל שאנחנו לא יודעים מה כן יעשה לנו טוב, או שאין לנו את האומץ לקחת את ההחלטה הנכונה.

בעזרת פגישת ייעוץ אחת של שעתיים תוכל לדעת מה המסלול שנכון לך לבחור ברגע זה ממש בחייך.

רוצה לשמוע עוד על השיטה שתוציא אותך מהעלטה?

מלט את הפרטים בטופס ומייד נחזור אליך.

לאונרדו דניאל, מרצה בינלאומי להעצמה אישית ומנטור למיומנויות ניהול אישיות, מחבר הספר הבינלאומי Mastering Change  שהתפרסם בארה"ב  בשפה האנגלית ובספרד ודרום אמריקה בספרדית תחת השם Dominar los Cambios. , מציע לזמן מוגבל ללקוחות בישראל את שירותי הייעוץ המתקדמים  בנושא אבחון התאמה לקריירה ותחומי לימוד.

 

רוצים לשמוע עוד על השיטה של לאונרדו דניאל?

השאירו עכשיו את הפרטים ונחזור אליכם עוד היום.

050-7742780

בעזרת השיטה של לאונרדו דניאל, מאות לקוחות מצאו את הקריירה הנכונה להם.

הנה כמה המלצות: יש ללחוץ כדי לעבור להמלצה הבאה.

050-7742780

כן! אני רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ הקריירה!

שאלה: "למה כל כך הרבה אנשים עובדים במקצוע שלא גורם להם הנאה?"

לאונרדו: "יש הרבה סיבות לכך שאנשים נמצאים במקום בחיים של חוסר מימוש והגשמה עצמית. לפעמים מדובר בפשרה שעשו בגיל צעיר כדי לרצות אחרים, כמו לרצות את אמא שרצתה שיהיו רופאים או עורכי דין, למרות שזה לא היה משהו שהתחברו אליו ברמת הנשמה שלהם, אבל לא רצו לאכזב את אמא או את אבא. אחרים, לא ממש בחרו בצורה מודעת את הקריירה שלהם ופשוט נסחפו עם הזרם או עם ההזדמנויות שניקרו בדרכם מבלי להרגיש אם זה מה שהם באמת רצו, וכך נתקעו במקום עבודה שלא ממש אוהבים. יש כאלה שלמרות שידעו מה הם אוהבים פחדו ללכת על זה מחשש שלא יהיה להם פרנסה מספקת באותו תחום או מלחץ חברתי שגרם להם לסטות מהנתיב שלהם.

הקבוצה הנוספת זה אלה שמיצו מסלול קריירה אחד ועכשיו הם רוצים לעשות הסבה למשהו אחר ולא ממש יודעים לאן ואיך."

שאלה: "מה המחיר שמשלמים בני אדם שלא ממומשים ברמה המקצועית?"

לאונרדו: "וואוו! מדובר במחיר יקר ביותר. לא פעם ראיתי אנשים שמחזיקים מעמד במקום עבודה עד הפנסיה, רק בשביל שיהיה להם פנסיה, למרות הסבל היום יומי, ואז יום אחד מסתכלים אחורה ומבינים שעשו טעות נוראית. שביזבזו את השנים הטובות במקום עבודה שלא סיפק אותם ולא מימש אותם בשום צורה. לעבוד במקום או במקצוע שהוא לא הייעוד שלך ושאתה מרגיש שאתה מתפשר כל בוקר מחדש, גורם לאדם לשחיקה רגשית, פיזית ובריאותית, וכשאדם כזה מסיים את שנות עבודתו מגלה שגופו ונפשו כל כך שחוקים שכבר אין לו כוחות לשמוח משום דבר חדש."

 

שאלה: "אז מה הפתרון?"

לאונרדו: "הפתרון הוא תמיד לעשות את מה שנכון לך ומה שמרגיש לך הכי מרגש ומעצים באותה נקודת זמן בחיים שלך".

 

שאלה: "אז מדוע אנשים באים אליך לייעוץ קריירה? לא יכולים למצוא את הדרך בעצמם?"

לאונרדו: "הרבה מאוד אנשים נמצאים כל כך הרבה זמן במסגרות שהקהו את חושיהם, שמתקשים להרים את הראש ולראות בצורה אובייקטיבית את האפשרויות שלהם ואת היכולות שלהם, וכן, לפעמים, גם להכיר במגרעות שלהם ובדברים שצריכים לשפר כדי להגיע בסופו של דבר למסלול הנכון להם. יש כאלה שיודעים מה הם רוצים ואוהבים אבל צריכים איזה חיזוק חיצוני מאיש מקצוע שיגיד להם 'כן, לך על זה, אתה בדרך הנכונה'. לפעמים מדובר באנשים צעירים, אחרי צבא, שעדיין לא סגורים על עצמם ולא ממש יודעים מה נכון להם לעשות בחיים או לא מכירים את כל האפשרויות שעומדות בפניהם ולכן מגיעים אלי לקבל את הכלים הנכונים לבצע את ההחלטה בדבר איזה מקצוע לבחור ואיזה מסלול לימודים."

שאלה: "באיזה כלים אתה משתמש כדי לדעת מה נכון לכל אחד ומה הופך אותך לאחד המאמנים והיועצים הטובים בתחומך?"

לאונרדו: "במהלך ה- 25 השנים האחרונות רכשתי המון כלים מקצועיים גם בארץ וגם בחו"ל בתחום האימון האישי, הטיפול, האבחון ועוד, והניסיון הבינלאומי שלי בעבודה בחברות היי טק ובארגונים נוספים נותן לי פרספקטיבה רחבה של האפשרויות והאיכויות הנדרשות בעולם של היום.

הכלים שאני משתמש במהלך מפגש הייעוץ להכוונה למציאת קריירה הם שילוב של כלים מדעיים ורוחניים. כלים כמו אבחון כירולוגי, תשאול מוטיבציוני של הלקוח, תהליך של אימון קלאסי ושימוש בכלים רוחניים כמו תקשור אישי ועוד."

שאלה: "איך מתנהל מפגש הייעוץ?"

לאונרדו: "בחלק הראשון אני שומע מהלקוח מה מביא אותו אלי. מה הקשיים שהוא חווה כיום, מה השאלה שהוא היה רוצה לקבל עליה תשובה, ורקע מקצועי ולימודי שלו.

בחלק השני אני מסביר על התהליך ומתחילים בתהליך האבחון. השלב הראשון באבחון זה אבחון כירולוגי, באמצעות כפות הידיים. כפות הידיים ומערכת העצבים שבו מלמדים המון ובצורה מדויקת להפליא על אישיותו של האדם, יכולותיו, קשייו והפוטנציאל שלו בהרבה מאוד תחומים: מקצועיים, אישיים וחברתיים. האבחון הכירולוגי מתחלק לשתיים: 1. בדיקה פיזית של כף היד ו-2. לקיחת הדפס בדיו של כפות הידיים וטביעות האצבע על מנת לבדוק ולנתח את ייעודו האמיתי של הלקוח.

בשלב הבא עוברים לכלים נוספים שמטרתם למקד יותר את המקצוע או המסלול הנכון, בבחינת מעבר מן הכלל את הפרט, עד שמגיעים לתשובה מדויקת.

שאלה: "האם מפגש ייעוץ אחד הוא מספיק? או יש צורך בתהליך אימוני של מספר מפגשים?"

לאונרדו: "זה מאוד תלוי במקום שהלקוח נמצא בו ברמה האישית. יש מקרים שהלקוח מוכן ברמה האנרגטית וברמת המיקוד שלו ליישם מייד את מה שהוא מקבל במפגש הייעוץ, ולפעמים הוא נמצא במקום שעדיין לא מוכן או לא מסוגל לעשות את הצעדים הנדרשים כי אין לו את הכוחות הפנימיים, הביטחון העצמי, או שפשוט האסימון עוד לא נפל אצלו ועדיין לא יכול להפנים את המסר שקיבל. במקרה כזה יש צורך במספר מפגשים כדי להקנות ללקוח את הכלים הנכונים באמצעות המודל שפיתחתי ושהתפרסם בספר שלי בארה"ב וספרד."

 

שאלה: "איך ניתן ליצור אתך קשר על מנת לקבוע פגישת ייעוץ?"

לאונרדו :"פשוט מאוד. תשאירו פרטים בטופס למטה ואחזור אליכם או תתקשרו ישירות אלי למספר 0507742780 לקביעת פגישה. אם אני לא עונה אתם מוזמנים לשלוח הודעה ואחזור אליכם מייד כשאתפנה."

כן! אני רוצה לקבל עוד פרטים על ייעוץ הקריירה!

050-7742780

אימייל *

שם *

טלפון

אימייל *

שם *

טלפון

אימייל *

שם *

טלפון

אימייל *

שם *

טלפון

אימייל *

שם *

טלפון

אימייל *

שם *

טלפון